herbalife türkiye Aptallar için

Herbalife satış noktası bulmanız aslında enikonu zahmetsiz. Sizin yaklaşanınızda bir herbalife üyesi var ise o aynı zamanda bir herbalife satış noktasıdır. şayet sizde bir satış noktası arıyorsanız.

Sizinle alakadar olarak elimizde tuttuğumuz detayları nasıl düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek muhtevain lütfen bayağıdaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

şehir’bile yahut diğer Maruz Bilgiler’bile kullanılan bütün yazılımlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin yahut sair Maruz Bilgiler’in herhangi bir şahsa, coğrafi bölgeye veya anlık düzlükına herhangi bir zamanda iletilmesini veya buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Bir sair kullanıcının Site’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i kullanımına karışma kılmak; Yasalara reva sıfır rastgele bir davranışta bulunmak;

Bu Kesim’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Yerımıza veya şehir yahut sair Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya diğer fikri mülkiyet haklarını yahut gayrı haklarını ihlal yahut sarkıntılık ettiğine dair herhangi bir argüman ve/yahut

İnternet güvenli bir tip değildir ve çevrim dâhili olarak açıkladığınız bilgiler üzerine her çağ titiz olmalkaloriız. Herbalife web siteleri ve öteki kaynaklar aracılığıyla toplanan ve peydaça size bildirilecek olan şahsi Bilgiler halka küşade olmayan emniyetli iş ortamlarında saklanır.

İndirimlerin yüzı teselsül Herbalife’ın gelişmiş ödeme tevzi çekimından bilistifade ekstra hasılat elde edin.

Kent’den veya gayrı Sunulan Bilgiler’den bilgisayarınıza indirdiğiniz veya gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin vasıtasız yahut dolaylı olarak sebep olduğu ve sizin veya herhangi bir üçüncü şahsın maruz kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öteki icma metotları marifetiyle adida maruz çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir seri legal zemine dayalı olarak sizin zatî verilerinizi toplar:

Herbalife üyelik nite olunur niteleyerek kaygı ediyorsanız komünikasyon bilgilerimizden bize ulaşabilir , bayağıdaki linkten videomuzu izleyebilir ya da 7 adımda herbalife üyelik yazımızdaki adımları uyma edebilirsiniz. 

Avrupa, ABD ve dünyada vesair ülkeleri şamil yegâne bir saf bilgi kayırma yasası yoktur. Ancak her dönem ferdî verilerinizin mevcut lokal bilgi koruma görevlisi yasası kapsamındaki asayiş koşullarına isabetli bir şekilde sağlanmasından emin oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi muhafaza etmek karınin bazı daha fazla adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar bayağıdakileri kapsar:

19. T.C YASALARI Kent’ye yahut vesair Sunulan Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında artan bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, müteallik yerel yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla domestik yasalara onat faaliyet etmekten mesuliyetli olacaksınız.

Yanlış şifre. Lütfen gene deneyiniz veya sıfırlamak muhtevain şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Geri Dcivar Hesabınızı doğrulayın

 Herbalife aracılığıyla ücretsiz verilen zatî tekâmül – pazarlama – satış – idare eğitimlerine binmek isterim

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *